Помоћник Дејана Савићевића

парт тво

(Скрећем пажњу да је ово писано пре утакмице Азербејџан — СЦГ)

Уколико сте успешно помогли Дејану Савићевићу у прошлом задатку ево сада нешто тежих проблема.

Дошли сте код председника ФССЦГ Драгана Стојковића на разговор после пораза од Азербејџана у Бакуу (2:0). Председник пита Деја да ли је задовољан приказаном игром у Бакуу. Ви саведујете Деја да каже:

1. Играли смо врло добро у првом полувремену у којем, иако нисмо имали ниједну шансу за постизање гола, нисмо дозволили противнику да се размахне и да нам више од два гола. У другом полувремену моји момци нису имали мотива за наставак добре игре јер је противник убацио тројицу шеснаестогодишњака у игру.

2. Врло сам задовољан игром јер је ово била идеална прилика да разиграм Пеђу Мијатовића који све ређе добија шансу у Левантеу.

3. Човече, тамо је била таква врућина, да ја нисам могао да седим на клупи, него сам отишао у свлачионицу и чекао момке да дођу у полувремену па да им поделим нове радне задатке. Моји помоћници су ми рекли да смо били врло надмоћни у првом полувремену.